Papier firmowy

Dobrze przygotowany papier firmowy jest potwierdzeniem profesjonalizmu Twojej firmy. Jego podstawowe elementy to nazwa firmy, logo i dane teleadresowe. Mile widziane jest również chwytliwe, przyciągające klientów hasło promocyjne. Wygląd papieru firmowego powinien odzwierciedlać charakter Twojej działalności.

Kolorystyka nie powinna być ani zbyt barwna, ani skrajnie stonowana. Zalecamy papier firmowy w ciekawych, ale nie przesadzonych kolorach.

Zapraszamy do zapoznania się z ofertą.

Formularz wyceny

Format
A3 - 297 x 420 mmA4 - 210 x 297 mmA5 - 148 x 210 mmA6 - 105 x 148 mmDL - 99 x 210 mm198 x 210 mm

Papier
preprint 90gpapier z recyklingu 90g

Kolorystyka
kolor dwustronnie (4/4)kolor 4/1 (tył czarny)kolor jednostronnie (4/0)

Nakład

Uwagi

Załącznik

Adres email (wymagane)

Niniejszym oświadczam, że wyrażam zgodę na przetwarzanie przez firmę Kopia24 moich danych osobowych wskazanych przeze mnie w formularzu kontaktowym, w tym w szczególności adresu mailowego oraz wszelkich innych danych osobowych wskazanych przeze mnie w treści samego formularza oraz ewentualnych załączonych przeze mnie plikach i dokumentach, dla celów przygotowania oraz przesłania mi oferty. Jednocześnie oświadczam, że mam świadomość, iż mam prawo wglądu w przetwarzane przez firmę Kopia24 moje dane osobowe, żądania ich poprawienia, a także ich usunięcia.