Wizytówki

Wizytówki są najlepszym i najprostszym sposobem rozpowszechniania informacji kontaktowych, zarówno dla osób indywidualnych jak i firm i organizacji. To skuteczna i estetyczna reklama, która dzięki dużej liczbie wykończeń i modyfikacji cechuje się charakterystycznością i indywidualnością. Standardowo zwykliśmy dzielić je na wizytówki służbowe, wizytówki osobiste, wizytówki rodzinne i wizytówki kombinowane.

  Interesuje Cię ten produkt? Zapytaj o wycenę

   Zasady ochrony danych osobowych.

   Cennik:


   Format:
   PapierKolorystykaCzas realizacjiCena (szt.)
   kreda błysk 350gkolor dwustronnie (4/4)2-3 dni0.10 zł
   kreda mat 350gkolor dwustronnie (4/4)2-3 dni0.15 zł
   PapierKolorystykaCzas realizacjiCena (szt.)
   kreda błysk 350gkolor dwustronnie (4/4)2-3 dni0.20 zł
   kreda mat 350gkolor dwustronnie (4/4)2-3 dni0.35 zł

   Nasza drukarnia oferuje wiele rodzajów wizytówek. Wybierz ten odpowiedni!

   Nasza oferta wizytówek:


   1. Wizytówki Standardowe

   Czasem najprostsze rozwiązania są tym czego potrzebujesz najbardziej. Standardowe wizytówki to najpopularniejsze rozwiązania i gwarancja jakości niezależnie od nakładu. Doskonałe i tanie wizytówki na start dla Twojej firmy, fundacji czy innej działalności.

   Wizytówki drukujemy na papierze kredowym o gramaturze 350 oraz matowym lub błyszczącym wykończeniu. Do wyboru dwa formaty – standardowy 85×55 mm oraz amerykański 90 x 50 mm. Wizytówki mogą być zadrukowane dwu lub jednostronnie.

   2. Wizytówki Multiloft

   Karton kreatywny Multiloft to idealna propozycja dla chcących się wyróżnić. Specjalna, czterowarstwowa metoda klejenia pozwala na osiągnięcie wizytówki o grubości dotychczas niemożliwej dotąd do uzyskania. Pogrubiona wizytówka ma większą szansę zwrócić uwagę – skutecznie wyróżnia się na tle innych wizytówek i ma większą szansę pozostać w pamięci potencjalnego kontrahenta czy wspólnika.

   Karton Multiloft daje szerokie pole w zakresie personalizacji Twojej wizytówki. Oprócz wierzchniego papieru i zadruku możesz wybrać także kolor wypełnienia. Papier standard to gładki, matowy papier w białym kolorze. Multiloft pearl to opalizujący, błyszczący papier dający efekt lux. Multiloft kraft to naturalny papier o brązowej barwie, budzący skojarzenia z ekologią i środowiskiem. Wypełnienie może pozostać białe lub zostać zabarwione na jeden z 9 dostępnych kolorów z palety Pantone. Jeśli jesteś kreatywną osobą i chcesz skutecznie to zakomunikować, wizytówka Multiloft jest najlepszym wyborem.

   3. Wizytówki Multiloft czterowarstwowe

   Multiloft to unikalna technologia pozwalająca na stworzenie wizytówek o niespotykanej dotąd grubości. Między dwie warstwy kartonu wprowadzane są dwa pogrubiające, kolorowe wkłady. Tak otrzymany, czterowarstwowy kartonik przyjemnie leży w dłoni i skutecznie przyciąga wzrok.

   Zarówno wkład jak i zewnętrzny papier wizytówki może być dobrany wedle gustu. Do wyboru mamy kilka gatunków zewnętrznego wykończenia jak i kilka kolorów wkładu.

   4. Wizytówki Multiloft magnet

   Twoja wizytówka może przyciągać uwagę nie tylko treścią i oprawą graficzną. Kreatywny karton Multiloft Magnet uatrakcyjnia wizytówkę dodając jej zupełnie nowych możliwości. Karton powstaje poprzez klejenie czterech warstw – zewnętrznej, na której umieszczony jest zadruk, środkowych, nadających sztywność i kolor, oraz ostatniej, magnetycznej, dzięki której kartonik przylega do metalowych powierzchni. Stosując Multiloft magnet zwiększasz widoczność Twojej wizytówki – trafiając na tablicę czy lodówkę na pewno przyciągnie więcej spojrzeń niż będąc zamkniętą w wizytowniku.

   Wizytówki Multiloft Magnet wykonujemy w trzech formatach – standardowych 85x55mm i 90×50 mm oraz w kwadracie 65×65. Ze względu na znajdujący się od spodu magnes, wizytówki zadrukowujemy jednostronnie. Kolor wypełnienia może być dobrany w zależności od oprawy graficznej i stylu wizytówki. Do wyboru, oprócz klasycznej bieli, 9 ponadczasowych odcieni z palety Pantone .